WydarzeniaSześć instytucji, jeden bilet

2015-01-24
Jeden bilet do sześciu muzeów na terenie Radomia i w najbliższej okolicy miasta, propozycje ścieżek turystycznych i informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych to główne założenia projektu 26-600 Strefa Kultury.

Muzeum Witolda Gombrowicza uczestniczy w tym projekcie wraz z Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”, Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Muzeum Wsi Radomskiej, Muzeum Oskara Kolberga i Muzeum Jana Kochanowskiego.
Strona internetowa www.26600.pl ruszyła w sobotę, 24 stycznia. Od tej chwili każdy może kupić wirtualny bilet do muzeów za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji w smartfonie. Bilet kosztuje 20 złotych, obejmuje jednorazowy wstęp do wszystkich uczestniczących w projekcie instytucji i jest ważny przez 7 dni. Dodatkowo upoważnia do zniżek w wybranych hotelach i restauracjach w Radomiu.
Więcej informacji na stronie www.26600.pl oraz na profilu projektu w serwisie Facebook.