WydarzeniaApetyt na Gombrowicza 2011

2011-06-17
Kolejna edycja dwudniowego pikniku artystycznego.

W programie:
"Starsi Panowie. Wiecznie młodzi” – najbardziej znane utwory Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego zaśpiewała Joanna Trzepiecińska. Towarzyszyło jej trio w znakomitym składzie: Bogdan Hołownia – fortepian, Paweł Pańta – kontrabas, Robert Murakowski – trąbka.
Słoneczne granie: koncert reggae radomskiej grupy Alicetea.
Monodram Romualda Krężela „ŚLUB, czyli ja sam”. Autorski monodram zbudowany z tekstów Witolda Gombrowicza. Spektakl został w 2010 roku nagrodzony na Wrocławskich Spotkaniach Teatralnych Jednego Aktora.
„Indialucia” – koncert flamenco i muzyki indyjskiej w wykonaniu międzynarodowej grupy Viva Flamenco! Warsztaty tańca flamenco – nauka podstawowych kroków i gestów pod okiem zawodowych tancerek flamenco.
Gombrowicz ogniem podszyty – czytanie i jam session przy ognisku.