Wydarzenia : Gombrowicz

WydarzeniaRecital i otwarcie ekspozycji

2015-09-04
Wszystko wskazuje na to, że na początku września otworzymy ponownie ekspozycję w Muzeum Witolda Gombrowicza. Bardzo się cieszymy z optymistycznych wieści i zamierzamy uczcić ten fakt wyjątkowym recitalem Andrzeja Poniedzielskiego. Artysta wystąpi we Wsoli już w najbliższy piątek, 4 września. Jeśli pogoda pozwoli, spotkanie odbędzie się w plenerze.

Andrzej Poniedzielski obchodził niedawno swój podwójny jubileusz:  60-lecie urodzin i 40-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wydał płytę zatytułowaną „Life?” i właśnie program z tej płyty wykona w czasie recitalu w Muzeum Witolda Gombrowicza.

Na pewno podczas spotkania nie zabraknie inteligentnego humoru, a ponieważ recital zamierzamy zorganizować w plenerze, miejsc wystarczy dla wszystkich, którzy ten humor cenią.

Nasze plany pokrzyżować może jedynie pogoda, wówczas koncert zostanie przeniesiony do pałacu*, jednak mamy nadzieję, że pulę nieszczęść wyczerpaliśmy na najbliższe kilka lat.

 

Zapraszamy zatem do Wsoli już 4 września (piątek) o godzinie 18.30.
WSTĘP WOLNY!!!

 

Bezpłatny dojazd z Radomia do Wsoli autobusem MPK: odjazd z przystanku Chrobrego / Czysta (kier. Michałów)- godz. 18.00, powrót po koncercie, około 20.30.

*w przypadku ulewy, burzy lub wichury recital odbędzie się w pałacu, wówczas liczba miejsc ograniczona, a obowiązuje zasada „ kto pierwszy ten lepszy”. 

 

Fot. Jacek Poremba

Komentarze

Instytucja współprowadzona przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

  • Logo Mazowsze
  • Logo MKiDN