Obraz i dźwięk : Gombrowicz

Obraz i dźwięk / Filmcz. 2/4 Spotkanie z Miguelem Grinbergiem

Zapis rozmowy z Miguelem Grinbergiem, który gościł w Muzeum Witolda Gombrowicza w ramach III Panelu Gombrowiczowskiego. Spotkanie poprzedził wstęp muzyczny w wykonaniu Wiktorii Szubelak. Rozmowa rozpoczyna się piątej minucie nagrania.

Spotkanie odbyło się 19 października 2012 r., w rozmowie pośredniczyła Marta Jordan, wybitna znawczyni i tłumaczka literatury iberoamerykańskiej.
Współpraca i patronat -- Ambasada Republiki Argentyńskiej. Gościem honorowym spotkania był Ambasador Argentyny Gerardo Manuel Biritos.
Miguel Grinberg - postać niezwykle interesująca i barwna. Artysta-buntownik, pisarz, myśliciel, legendarny współzałożyciel argentyńskiego ruchu rockowego, uczestnik narodzin ruchu hippisowskiego w USA, aktywista ekologiczny i pacyfistyczny, prezenter radiowy, redaktor, wydawca, wykładowca.