WydarzeniaPolecamy i zapraszamy na promocję "Kronosu" wydanego po hiszpańsku.

2020-10-09
W sobotę, 10 października, w Buenos Aires odbędzie się (ze zdalnym udziałem Anny Spólnej z Muzeum Witolda Gombrowicza) promocja przetłumaczonego na jęz. hiszpański "Kronosu", intymnego dziennika Witolda Gombrowicza. Książkę wydała Witolda Libros.

Prezentacja książki rozpocznie się (on-line) o godzinie 19.00 (czasu polskiego), a o godzinie 20.00 zaplanowano rozmowy o „Kronosie” i Gombrowiczu. Wydarzenie będzie dostępne na ZOOM-ie, weźmie w nim udział między innymi RitaGombrowicz.

Z tłumaczami, Bożeną Zaboklicką i Pau Freixa Terradasem będzie rozmawiała Ewa Piwonska. Potem o „Kronosie” i o Gombrowiczu mówić będą mówić między innymi Maougocha Goldberg, Anna Spólna (reprezentująca Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli), Katarzyna Anna Kula (Muzeum Witolda Gombrowicza w Vence/Espace Muséal Witold Gombrowicz à Vence). W wydarzeniu wezmą udział także Eve Canu-Temmam z Institut Européen Espace Muséal Villa Alexandrine oraz Marcos Vicente z Congreso Gombrowicz.

Spotkanie można oglądać na zoomie, szczegóły – w wydarzeniu na fb https://www.facebook.com/events/334965307784894