WydarzeniaOstatni dzwonek

2018-04-16
Zapraszamy uczniów i maturzystów na bezpłatne, indywidualne konsultacje rozszerzające wiedzę o literaturze współczesnej.

Wcale nie taka trudna.
Literatura polska przełomu XX i XXI wieku.

Warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek, w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu, przy ul. Piłsudskiego 12, w godz. 14.30-16.00.

W programie analiza i interpretacja wybranych przez uczniów tekstów kultury, powstałych po 1989 roku, także spoza kanonu szkolnego.

Spotkania poprowadzi dr Anna Spólna - specjalista ds. edukacji i nauki w Muzeum Witolda Gombrowicza, literaturoznawca, krytyk literacki, nauczyciel akademicki (Katedra Filologii Polskiej WFP UTH w Radomiu), badacz literatury współczesnej. Jest nauczycielem-praktykiem, egzaminatorem maturalnym, ma za sobą kilkanaście lat pracy w radomskich liceach,

Zgłoszenia na indywidualne konsultacje e-mailowo: a.spolna@muzeumliteratury.pl lub telefonicznie, od wtorku do piątku (tel. 48 321 50 73, w. 24). Prosimy o kontakt z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Fot. Maciej Bociański/ ML