WydarzeniaApetyt na Gombrowicza 10 czerwca

2017-06-10
Przeboje sprzed półwiecza w jazzowych aranżacjach Grażyny Auguścik i Andrzej Jagodziński Trio, wybitni muzycy od lat grający polskie i argentyńskie tanga połączeni w założony przez Sebastiana Wypycha zespół SAWARS Tango Orquesta, z solistami: Magdą Navarette i Andresem Martorellem, a także mistrzowski monodram oparty na dramacie Witkacego "Matka", bogaty program dla dzieci, nauka tanga, która zamieni się pewnie w wielką potańcówkę. No i oczywiście kawiarnia Teatralna w plenerze.

Tak w skrócie wyglądał program Apetytu na Gombrowicza, tym razem niezupełnie zgodnego z gustami autora Trans-Atlantyku, ale czy zawsze musimy mu ulegać?

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

„Apetyt na Gombrowicza” organizauje Muzeum Witolda Gombrowicza, współorganizatorem jest Gmina Jedlińsk i Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku.

Fot. Tadeusz Bielawski.