Wydarzenia : Gombrowicz

WydarzeniaZMIANY! Słoneczne rytmy u Gombrowicza

2020-09-23
Niedzielny koncert EMiliYAH & The MightyZ All Stars – „JEDNA MIŁOŚĆ”, z powodu prognozowanych na jutro ulewnych deszczy i bardzo niskiej temperatury, zostaje przeniesiony do pałacu i odbędzie się tradycyjnie w sali polskiej Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. Oznacza to, że liczba miejsc jest ograniczona do 50 osób (zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz MKiDN).

Obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk. 

Ekspozycja tego dnia czynna będzie do godziny 13.

Koncert odbędzie się, tak jak planowano o godzinie 17.00, a bezpłatny autobus dowożący publiczność z Radomia do Wsoli odjedzie z przystanku Chrobrego/ Czysta o godzinie 16.00.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, decyduje zasada: kto pierwszy, ten … posłucha.

Nie prowadzimy rezerwacji miejsc na koncert.

Sala zostanie udostępniona dla publiczności od godziny 16.10.

Przepraszamy wszystkich tych, którzy nie dostaną się na koncert ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w sali. Tym razem naprawdę nie możemy udostępnić koncertu większej liczbie osób, bardzo nam przykro!

 

-------------

Emilia Witkiewicz, znana jako EMiliYAH oraz jeden z najlepszych zespołów reggae’owych w Wielkiej Brytanii, MightyZ All Stars zagrają w niedzielę w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. Gościnnie wystąpi Włodek Kinior Kiniorski, który zagra kilka utworów ze wspólnej płyty z Emiliah i MightyZ All Stars.  

Na początku jesieni Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na słoneczne jamajskie rytmy, okraszone jazzem i bluesem. Na plenerowej scenie wystąpi EMiliYAH & The MightyZ All Stars – w koncercie pod tytułem „JEDNA MIŁOŚĆ”.
EMiliYAH, znana również jako Emilia Witkiewicz to wszechstronna wokalistka. Na swoim koncie ma występy z wieloma wybitnymi muzykami, m.in. Karolakiem, Jagodzińskim czy Bogackim.
W wykonywanym przez siebie reggae łączy wiele brzmień. Jak mówi, „muzyka nie ma koloru , czasu ani gatunku – po prostu jest i płynie”. Rodzinne pokrewieństwa i koligacje sprawiają jednocześnie, że jej występ w muzeum literackim nabiera dodatkowych smaczków, Emilia Witkiewicz jest bowiem stryjeczną prawnuczką Witkacego.
Artystka wystąpi z jednym z najlepszych zespołów reggae'owych w Wielkiej Brytanii. Członkowie All Stars występowali lub współpracowali z takimi legendami jak m.in. Lee Scratch Perry, Dredzone, Susan Cadogan, Janet Kay, Luciano, Aswad. Z EMiliYAH nagrali dwa mini albumy: Power i Easy oraz singiel Army. Zespół ma na koncie udział w wielu festiwalach w Wielkiej Brytanii.
Gościnnie wystąpi Włodek Kinior Kiniorski, który zagra kilka utworów ze wspólnej płyty z Emiliah i MightyZ All Stars- "IMAGINATION"

Koncert odbędzie się we Wsoli, w niedzielę, 27 września. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona do 50 osób!


Bezpłatny autobus z Radomia do Wsoli odjedzie o godzinie 16.00 z przystanku przy ulicy Chrobrego/Czysta (kierunek Michałów). Powrót do Radomia po koncercie około godziny 19.00. Ze względów sanitarnych w autobusie może być zajęta tylko połowa miejsc.


Muzeum prosi osoby, które wybierają się na koncert o wydrukowanie, przeczytanie i podpisanie specjalnego oświadczenia (do pobrania na stronie muzeum). Podpisany dokument można zabrać ze sobą i przekazać pracownikom przy wejściu na teren placówki.


Zespół gra w składzie:
EMILIA 'EMILIYAH' WITKIEWICZ – wokal
Gościnnie Włodzimierz Kinior Kiniorski – saksofon
STUART 'MIGHTYZ' INGLIS - gitara basowa
BRI COTTER - gitara
J SEALY - perkusja, cajon
JAMES 'THE JAZZ PRIEST' RICHARDSON - klawisze
CLINTON 'ROCK' JONES – gitara

Oświadczenie można pobrać tu: oświadczenie


Obowiązujący obecnie regulamin imprez plenerowych: regulamin imprez plenerowych

 

 

Komentarze

Instytucja współprowadzona przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

  • Logo Mazowsze
  • Logo MKiDN