WydarzeniaZ autorką książki "27 śmierci Toby'ego Obeda" Joanną Gierak-Onoszko rozmawia Anna Spólna.

2020-09-18
Przedstawiamy rozmowę o niełatwej historii Kanady, krzywdzie wyrządzonej rdzennym mieszkańcom, mechanizmach czynienia zła, trudnych rozliczeniach z przeszłością, ale także o powinnościach reportera i o tym, dlaczego słowo "Eskimos" jest obelgą. Z Joanną Gierak-Onoszko, autorką książki "27 śmierci Toby'ego Obeda" - jedną z pięciu książek nominowanych w tegorocznej edycji Nagrody Literackiej im. W. Gombrowicza rozmawia Anna Spólna.

www.muzeumgombrowicza.pl/pl/filmy/film/165/z-autorka-ksiazki-27-smierci-tobyego-obeda-joanna-gierak-onoszko-rozmawia-anna-spolna