WydarzeniaDla belfra

2016-01-31
Opublikowaliśmy właśnie na stronie cztery konspekty lekcji o Gombrowiczu. Na nasze zamówienie przygotowali je nauczyciele-praktycy, pozytywną opinię wystawił im dr Michał Friedrich z Instytutu Polonistyki Stosowanej UW i Muzeum Literatury. Mamy nadzieję, że przydadzą się Państwu w szkolnej praktyce.

Ciekawi jesteśmy bardzo, czy taka forma naszej działalności zyska Państwa akceptację? Chcemy dowiedzieć się, czego oczekują od naszego muzeum nauczyciele? Jak możemy przydać sie w szkolnej lekturze Gombrowicza i rozmowie o nim? Jakich form inspiracji czy pomocy oczekują poloniści?
Będziemy wdzięczni za nadsyłanie opinii na ten temat na adres: t.tyczynski@muzeumliteratury.pl

Scenariusze dostępne są tutaj:

Fot. Tadeusz Bielawski