WydarzeniaGramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

2021-01-21
Pod wskazanym poniżej linkiem znajdziecie naszą wirtualną puszkę 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Procedura przekazania datku jest bardzo prosta, wszystko pięknie opisane (oczywiście obowiązują formy elektroniczne, kartą lub przelew z konta przez Pay.U).

To nie wszystko, co w tym roku robimy wspólnie z radomskim sztabem WOŚP. Muzeum Witolda Gombrowicza przygotowuje także kilka niespodzianek na licytację. Śledźcie nasz profil. Gra z nami także Espace Museal Witold Gombrowicz w Vence we Francji, a to już prawie tak, jakby całe Vence grało. Co tam – całe Lazurowe Wybrzeże ????