Wydarzenia : Gombrowicz

WydarzeniaAdamada

2018-04-10
Spotkania literackie dla dzieci na półmetku

Wszystko zaczęło się w lutym, od prezentacji ksiąźek wydawnictwa Zakamarki, potem gościliśmy Poławiaczy Pereł, Naszą Księgarnię, Widnokrąg i Adamadę.

Przed nami jeszcze spotkania z wydawnictwami: Literatura, Bis, Wolno, Wytwórnia oraz Dwie Siostry (Najlepszy Europejski Wydawca Dziecięcy Roku 2018).

Zapraszamy przedszkola i szkoły podtstawowe do rezerwacji ostatnich, wolnych terminów:

14 maja 2018 - godz. 12.00 - wydawnictwo BIS

28 maja 2018 - godz. 12.00 - wydawnictwo Wolno

11 czerwca 2018 - godz. 10.00 oraz 12.00 - wydawnictwo Wytwórnia

18 czerwca 2018 - godz. 10.00 oraz 12.00 - wydawnictwo Adamada

Dodatkowe informacje:

Aleksandra Gąsowska

a.gasowska@muzeumliteratury.pl

tel. 48 321 50 73

Poniźej prezentujemy zdjęcia ze spotkania z Panią Elżbietą Pałasz  i wydawnictwem Adamada.

Po krótkim zwiedzaniu pałacu usiedliśmy na kolorowych poduszkach i słuchaliśmy opowieści. Pani Ela czytała nam swoje ksiąźki. Potam rysowaliśmy ślimaki i uczyliśmy się jak skręcać papier tak, aby przypominał muszelki. Stworzyliśmy małe ślimaczki. Narysowaliśmy dla nich trawę, źeby miały co jeść. W pałacu było bardzo wesoło i słonecznie.